Reklama
Zobrazit porovnání (0)
Přihlásit / Registrovat
nabídka 303 z 443
Yamaha Ostatní - hlavní foto
1 / 1
Reklama

Yamaha T-MAX DX ABS 2018

319 900 Kč (možnost odpočtu DPH)
Reklama

Kontakty prodejce

Více informací
Reklama

Základní informace

Stav
nové
Vyrobeno
2018
Tvar
Palivo
Motor
535 ccm
(0 kW)
 

Odpočet DPH
264 380 Kč
Barva
neuvedeno
VIN
neuveden

Výbava

servisní kniha

Popis

Nemáte celou hotovost? Zajistíme Vám financování přímo u nás na showroomu. Jsme smluvním partnerem firem ČSOB Leasing a ESSOX. Sjednání úvěru zabere maximálně 1 hodinu a po zaplacení akontace (již od 10%) můžete s vysněným motocyklem rovnou odjíždět. TMAXDX. Nová pravidla řady MAX Prémiový model TMAXDX se dodává stou nejluxusnější výbavou, jakou uskútru řady TMAX můžete dostat. Ať už denně dojíždíte nebo jste se vydali na dlouhou vyjížďku pro zábavu, můžete si pomocí elektronicky nastavitelného čelního štítu vybrat během několika sekund tu nejvhodnější polohu, astempomatem budou cesty na dlouhé vzdálenosti ještě zábavnější. Systém D-MODE se dvěma úrovněmi nastavení vám dává možnost přepnout na nejvhodnější režim motoru pro jízdu po městě či sportovní jízdu. Technická výbava zahrnuje systém kontroly trakce, systém bezklíčového přístupu azapalování, větší úložný prostor atechnicky vyspělý přístrojový panel TFT. TMAXDX se svými exkluzivními vyhřívanými rukojeťmi asedlem, nastavitelným zadním odpružením, aplikací My TMAX Connect aspeciálními barvami přináší mnohem víc než jen nová pravidla pro řadu TMAX. Je totiž převratný
Cebia, prověřte si najeté kilometry
VIN zobrazit historii vozu

Prodejce

Harness s.r.o.

Františka Diviše 1516/12
10400 Praha 10 - Uhříněves
Telefon:
Mobil:
Email:
604 208 297
604 208 939
Zobrazit kontakty
info@harnessbike.com
Mapa:
Zobrazit mapu
Poslat dotaz prodejci
loading gif
Informace o zpracování osobních údajů.
Tento formulář slouží pouze pro zaslání dotazu prodejci v souvislosti s inzerovaným vozem, nikoliv pro jinou, zejména soukromou, korespondenci. Dotaz bude před doručením zkontrolován na závadný obsah.

Kontakty prodejce

Automodul.cz - logo
technická podpora (pondělí - pátek: 8:00 - 16:00): podpora@automodul.cz
Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2018. Autorská práva vykonává vydavatel.
Jakékoli užití části nebo celku, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem (mechanickým nebo elektronickým) i v jiném než českém jazyce bez písemného svolení vydavatele je zakázáno. ISSN: 1805-9465.