Reklama
Zobrazit porovnání (0)
Přihlásit / Registrovat
nabídka 9845 z 27659
Suzuki Ostatní - hlavní foto
1 / 4
Reklama
Suzuki Ostatní - fotka číslo 0
Suzuki Ostatní - fotka číslo 1
Suzuki Ostatní - fotka číslo 2
Suzuki Ostatní - fotka číslo 3

Suzuki GSX-S 1000 GT 2022 MODRÁ Skla

299 500 Kč
Reklama

Kontakty prodejce

Více informací
Reklama

Základní informace

Stav
nové
Vyrobeno
2022
Palivo
Motor
1 000 ccm
(0 kW)
 
Barva
neuvedeno
VIN
neuveden

Výbava

servisní knížka

Popis

MOTOCYKL Skladem ihned k odběru!! Nová SUZUKI GSX-S1000 GT 2022 - zosobněné potěšení z jízdy Pohodlí, ovladatelnost, konektivita a poutavý styl se spojují se špičkovými výkony a poskytují sportovně-cestovní zážitek hodný označení GT (Grand Tourer). Nezáleží na tom, zda dáváte přednost jízdě vyššími rychlostmi na dlouhých, otevřených rovinkách nebo vyhledáváte klikaté silnice. Nezáleží na tom, jestli jedete sami nebo dáváte přednost společnosti spolujezdce. Bez ohledu na to, jak daleko jedete. Bez ohledu na to, jak jste závislí na připojení smartphonu. A bez ohledu na to, jak velkou výbavu si možná budete chtít vzít s sebou. GSX-S1000GT je navržen tak, aby Váš cíl byl druhotný díky potěšení ze samotné cesty. Inteligentní jízdní systém Suzuki (S. I. R. S.) S. I. R. S. představuje řadu pokročilých elektronických systémů, které Vám umožní optimalizovat výkonnostní charakteristiky tak, aby co nejlépe odpovídaly Vašemu stylu jízdy nebo úrovni jízdních zkušeností, zlepšily ovládání a pomohly Vám se soustředit se na jízdu. S. I. R. S. přináší větší jistotu a potěšení tím, že dělá nový GT ovladatelnějším, předvídatelnějším a méně únavným, ať už cestujete na dlouhé vzdálenosti nebo si užíváte jízdu po místních komunikacích. Barevný multi-informační displej o velikosti 6,5 palce TFT LCD panel nové generace GT, vyvinutý speciálně jako velký multi-informační displej pro použití na motocyklech, je vybaven antireflexní vrstvou pro lepší viditelnost za jasného světla a povrchem odolným proti poškrábání. Další výjimečnou funkcí je konektivita smartphonu, která Vám umožní přístup k řadě aplikací a funkcí, které přinášejí do Vašeho zážitku z jízdy větší pohodlí, funkčnost a zábavu. Kromě schémat prezentace v denním a nočním režimu a nastavitelného jasu nabízí vlastní displej zobrazení plynulého pohybu otáčkoměru a exkluzivní grafiku. Krátká vlastní animace, která se přehrává po zapnutí klíče zapalování, dodává pocit jedinečnosti. Podpora konektivity Připojte svůj smartphone (iOS nebo AndroidTM) přes USB, bezdrátovou síť LAN nebo Bluetooth (R) a nabijte jej pomocí vyhrazené zásuvky USB na levé straně panelu TFT LCD. Přepínače na levém řídítku umožňují snadné a intuitivní ovládání aplikací a funkcí Systém elektronického plynu ride-by-wire Tento systém bez lanka plynu je nejen jednodušší, lehčí a kompaktnější než mechanický plyn, ale také poskytuje lehkou, přirozenou a lineární odezvu na ovládání plynu. Přesné ovládání akce škrticí klapky, realizované využitím 32-bitové řídící jednotky ECM, také umožňuje zavést další pokročilé systémy, které dále usnadňují jízdu a zlepšují ovladatelnost motocyklu. Tempomat Tempomat je nový pohodlný systém, který Vám umožní udržovat nastavenou rychlost bez ovládání plynu. To pomáhá snížit únavu při cestování na dlouhé vzdálenosti, zejména při cestování konstantní rychlostí na dálnicích. Nastavení rychlosti můžete snadno upravit nahoru nebo dolů pomocí přepínače (+/-) na levém řídítku a aktuální nastavení potvrdit na obrazovce př
Cebia, prověřte si najeté kilometry
VIN zobrazit historii vozu

Prodejce

Harness s.r.o.

Františka Diviše 1516/12
10400 Praha 10 - Uhříněves
Telefon:
Mobil:
Email:
604 208 297
604 208 939
Zobrazit kontakty
info@harnessbike.com
Mapa:
Zobrazit mapu
Poslat dotaz prodejci
loading gif
Informace o zpracování osobních údajů.
Tento formulář slouží pouze pro zaslání dotazu prodejci v souvislosti s inzerovaným vozem, nikoliv pro jinou, zejména soukromou, korespondenci. Dotaz bude před doručením zkontrolován na závadný obsah.

Kontakty prodejce

Automodul.cz - logo
technická podpora (pondělí - pátek: 8:00 - 16:00): podpora@automodul.cz
Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2018. Autorská práva vykonává vydavatel.
Jakékoli užití části nebo celku, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem (mechanickým nebo elektronickým) i v jiném než českém jazyce bez písemného svolení vydavatele je zakázáno. ISSN: 1805-9465.