Reklama
Zobrazit porovnání (0)
Přihlásit
nabídka 21029 z 34266
Škoda Superb - hlavní foto
Bez fotky
Reklama

Škoda Superb 2,0TDI KLIMA NAVI KUZE 4X4 LED

451 900 Kč
Reklama

Kontakty prodejce

Více informací
Reklama

Základní informace

Stav
ojeté
Vyrobeno
2020
Tachometr
153 144 Km
Tvar
Palivo
Motor
1 968 ccm
(140 kW)
 
Barva
šedá metalíza
VIN
neuveden

Výbava


Popis

Vozidlo je v komisním prodeji. Historii je možné si prověřit dle Vin uvedeného u inzerátu. centrál do 2x klíč koupeno cz 4x4 pdc parkovací kamera alukola senzor deště bezklíčové ovládání kožená vyh.el.sedadla s pamětí 4x el.okna el.zrcátka sklopná prediktivní tempomat dsg vyh.přední sklo original cd sd usb autorádio hf bluetooth 6x srs front assist lane assist side assist čtení dopravních značek sos led světla led denní světla Údaje obsažené v těchto kartách vozu mají pouze všeobecný informativní charakter. Tyto indikativní nabídky nejsou nabídky ve smyslu § 1731, § 1732 nebo § 1733 občanského zákoníku. Z těchto indikativních nabídek nevzniká nárok na uzavření smlouvy.
Cebia, prověřte si najeté kilometry
VIN zobrazit historii vozu

Prodejce

Auto Grňa

Pod Hájem 97
26701 Králův Dvůr
Telefon:
Telefon:
Email:
+420602385197
+420777851031
Zobrazit kontakty
autogrna@seznam.cz
Mapa:
Zobrazit mapu
Poslat dotaz prodejci
loading gif
Informace o zpracování osobních údajů.
Tento formulář slouží pouze pro zaslání dotazu prodejci v souvislosti s inzerovaným vozem, nikoliv pro jinou, zejména soukromou, korespondenci. Dotaz bude před doručením zkontrolován na závadný obsah.

Kontakty prodejce

Automodul.cz - logo
technická podpora (pondělí - pátek: 8:00 - 16:00): podpora@automodul.cz
Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2018. Autorská práva vykonává vydavatel.
Jakékoli užití části nebo celku, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem (mechanickým nebo elektronickým) i v jiném než českém jazyce bez písemného svolení vydavatele je zakázáno. ISSN: 1805-9465.