Reklama
Zobrazit porovnání (0)
Přihlásit / Registrovat
nabídka 17612 z 33583
Kawasaki Ostatní - hlavní foto
1 / 7
Reklama
Kawasaki Ostatní - fotka číslo 0
Kawasaki Ostatní - fotka číslo 1
Kawasaki Ostatní - fotka číslo 2
Kawasaki Ostatní - fotka číslo 3
Kawasaki Ostatní - fotka číslo 4
Kawasaki Ostatní - fotka číslo 5
Kawasaki Ostatní - fotka číslo 6

Kawasaki Ninja 1000 SX 2023 SKLADEM

359 890 Kč
Reklama

Kontakty prodejce

Více informací
Reklama

Základní informace

Stav
nové
Vyrobeno
2023
Palivo
Motor
1 000 ccm
(0 kW)
 
Barva
neuvedeno
VIN
neuveden

Výbava

servisní knížka

Popis

POZOR NA ŠEDÝ DOVOZ! Kupujte svůj motocykl pouze u autorizovaných dealerů Kawasaki. Jen motocykly zakoupené v autorizované síti mají v ČR a SR 2 roky záruku, český / slovenskýnávod, český / slovenský TP, řádně zaplacené DPH a nejsou zatíženy jinými právními vadami. Ninja 1000 SX je poslední evolucí řady SX od Kawasaki. Na první pohled se může zdát, že jde o facelift staršího modelu, ale opak je pravdou. Nový rám umožňuje lepší centralizaci hmot, jiná geometrie a nastavení podvozku zásadně vylepšují přesné, intuitivní ovládání a umožňují vynikající stabilitu ve vysokých rychlostech. Nově naladěný motor o objemu 1043 ccm má jen jednu koncovku výfuku a plní normu Euro 5. Přípravu směsi zajišťují dvojité elektronické škrtící klapky, které umožňují velmi jemnou distribuci výkonu a optimalizují točivý moment. To vše dělá z Ninji 1000 SX příjemný sportovně-cestovní stroj. Přidejte tempomat, kontrolu trakce, quickshifter, barevný TFT přístrojový panel a ostřeji řezané kapoty a máte tu nejlepší cestovní Ninju všech dob! Nemáte celou hotovost? Zajistíme Vám financování přímo u nás na showroomu. Jsme smluvním partnerem firmyESSOX. Sjednání úvěru zabere maximálně 1 hodinu a po zaplacení akontace (již od 10%) můžete s vysněným motocyklem rovnou odjíždět.
Cebia, prověřte si najeté kilometry
VIN zobrazit historii vozu

Prodejce

Harness s.r.o.

Františka Diviše 1516/12
10400 Praha 10 - Uhříněves
Telefon:
Mobil:
Email:
604 208 297
604 208 939
Zobrazit kontakty
info@harnessbike.com
Mapa:
Zobrazit mapu
Poslat dotaz prodejci
loading gif
Informace o zpracování osobních údajů.
Tento formulář slouží pouze pro zaslání dotazu prodejci v souvislosti s inzerovaným vozem, nikoliv pro jinou, zejména soukromou, korespondenci. Dotaz bude před doručením zkontrolován na závadný obsah.

Kontakty prodejce

Automodul.cz - logo
technická podpora (pondělí - pátek: 8:00 - 16:00): podpora@automodul.cz
Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2018. Autorská práva vykonává vydavatel.
Jakékoli užití části nebo celku, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem (mechanickým nebo elektronickým) i v jiném než českém jazyce bez písemného svolení vydavatele je zakázáno. ISSN: 1805-9465.