skok na navigaci skok na obsah

Automodul.cz

Vložit soukromý inzerát
reklama

Co je Automodul.cz

Automodul.cz je inzertní portál s nabídkou osobních, užitkových, nákladních vozů, motocyklů a ostatních dopravních prostředků.

Jako AUTOMODUL.COM působí portál na českém internetu již déle než deset let. V roce 2008 přechází do portfolia MAFRA, a.s. a začíná působit pod značkou Automodul.cz

Inzerci mohou zadávat firmy i soukromé osoby.

Provoz inzertního systému Automodul.cz se řídí těmito dokumenty:

Provozovatelem inzertního systému Automodul.cz je společnost MAFRA, a.s..

Společnost MAFRA, a.s. nenese odpovědnost za data, údaje, fotografie a obsah textů vkládané do systému jinými subjekty (týká se zejména údajů na kartách vozů).

FIREMNÍ AUTOINZERCE (AUTOBAZARY A AUTOSALONY)

Pro podrobné informace o možnosti inzerce v systému Automodul.cz kontaktujte naše obchodní oddělení.

Pro firemní inzerci v systému Automodul.cz jsou závazné:

Postup aktivace firemní inzerce:

1. REGISTRACE
Pro registraci do systému Automodul.cz kontaktujte obchodní oddělení MAFRA, a.s. na adrese obchod@automodul.cz.

2. PŘÍSTUP
Vstoupit do systému Automodul.cz pro zadávání a správu firemní inzerce můžete prostřednictvím odkazu PŘIHLÁSIT v pravé části menu stránek www.automodul.cz. Po uzavření smlouvy a nebo objednávky pro zadávání firemní inzerce bude aktivována funkce firemní inzerce s využitím manuálního nebo importního zadávání inzerce.

3. ZADÁNÍ FIREMNÍHO INZERÁTU
Po přihlášení do systému Automodul.cz volte: Přidat inzerát nebo Automatický import – a dále postupujte v logice nastaveného systému.

4. EDITACE | MAZÁNÍ INZERÁTU
Po přihlášení do systému Automodul.cz lze pomocí funkcí systému přehled inzerátů ve svém obsahu měnit, obnovovat nebo mazat.

5. EDITACE | MAZÁNÍ KONTAKTNÍCH ÚDAJŮ
Po přihlášení do systému Automodul.cz lze pomocí funkcí systému kontaktní údaje měnit, mazat a upravovat.

SOUKROMÁ AUTOINZERCE

Služba soukromé inzerce je zpoplatněna částkou 160,– Kč (včetně DPH) za jeden inzerát na dva týdny. Při delší době inzerce se cena snižuje (250,- Kč za měsíc, 400,- Kč za dva měsíce). Platit je možné převodem na účet, platební kartou, hotově na terminálu SAZKA, a.s. nebo mobilním telefonem. Provozovatel si vyhrazuje právo posoudit, zda vaše inzeráty odpovídají principům soukromé inzerce a v případě porušení těchto principů odstranit vaše inzeráty.

Pro soukromou inzerci v systému Automodul.cz jsou závazné:

Postup aktivace soukromé inzerce:

1. ZADÁNÍ SOUKROMÉHO INZERÁTU
Vložení inzerátu provedete odkazem "Vložit soukromý inzerát" v pravé části menu, kde poté postupujte volbou parametrů vozu v logice nastaveného systému.

2. PŘÍSTUP
Po zadání inzerátu vyplníte své kontaktní údaje. Vyplněním nové e-mailové adresy si vytvoříte nový účet a na zadanou e-mailovou adresu Vám přijde zpráva, kde musíte potvrdit pravost e-mailu. Do potvrzení e-mailové adresy nebude možné aktivovat zadaný automobil.

3. ZAPLACENÍ INZERÁTU
Po zadání kontaktních údajů budete vyzvání k zaplacení inzerátu. Vyberete si dobu po kterou chcete inzerát zobrazovat a k placení si můžete vybrat z několika možností způsobu úhrady. Jakmile náš systém detekuje zaplacení inzerátu a ověřený e-mail, tak Vám po kontrole administrátorem inzerát aktivuje.

4. EDITACE
Po přihlášení do systému Automodul.cz lze inzerát pomocí funkcí systému přehled inzerátů ve svém obsahu měnit a upravovat.

5. EDITACE | MAZÁNÍ KONTAKTNÍCH ÚDAJŮ
Po přihlášení do systému Automodul.cz lze pomocí funkcí systému kontaktní údaje měnit, mazat, volit rozsah jejich zobrazování u inzerátu a rušit celý účet.

V případě jakýchkoli problémů se obraťte na technickou podporu.

PODKLADY PRO AUTOINZERCI

1. Obecné požadavky na nabídky, inzerci, reklamu a texty

1.1 Nabídky, inzerce, reklama a texty vkládané do systému nebo předávané společnosti MAFRA, a.s. musí být správné po stránce formální i obsahové, aktuální a musí splňovat požadavky MAFRA, a.s. ohledně serióznosti a vhodnosti.

Za neseriózní a nevhodné v tomto smyslu se považují zejména:

 • inzeráty o nákupu;
 • nabídky vozů, jejichž prodej se uskutečnil před více než 5 dny;
 • poptávkové inzeráty;
 • nabídky mající lákat zákazníky;
 • nabídky na komerční pronájem vozů;
 • nabídky, které nejsou očividně míněny vážně;
 • nabídky, jejichž cílem je reklama na jiné zboží nebo službu;
 • inzeráty s očividně nesprávným uvedením ceny, např.
  • uvedení ceny bez DPH u normálně zdaňovaných vozidel;
  • uvedení ceny u vozidel, která se prodávají na trhu pouze formou financování nebo leasingu.

1.2 Předepsané parametry v administraci nabídek, inzerce a reklamy se musí vyplnit kompletně a pravdivě. Vady vozidla a jiné okolnosti, které by hodnotu předmětu koupě snížily, nesmí být zatajeny.

1.3 Uvedení servisních telefonních čísel, jejichž volba je pro volajícího přímo nebo nepřímo spojena se zvláštními poplatky, zvláště čísel s předvolbou "09xx", je nepřípustné.

1.4 Je nepřípustné, aby uživatel uváděl texty jménem třetí osoby, pokud není možno předložit písemný souhlas oprávněné osoby. Zejména se nesmí do databanky uvádět bez svolení dotyčného žádná osobní data (např. telefonní čísla, adresy, datumy narození nebo rodná čísla).

1.5 Pro tištěnou verzi inzertní přílohy (MF Dnes, Lidové noviny, apod.) mohou být použity pouze inzeráty uveřejněné na Automodul.cz.

2. Obecné požadavky na obrázky

2.1 Zadávání obrazových souborů, které nezobrazují výlučně vozidlo nabízené uživatelem, je nepřípustné. K tomuto patří zejména obrazové soubory s integrovanými logy, textem apod. Uživatel se zavazuje, že uvede do databanky toliko takové obrazové soubory, které smí neomezeně používat a které nejsou zatíženy právy třetích osob – zvláště ne autorskými právy třetích osob. Použité obrázky nesmí být klamavé a musí zobrazovat skutečný stav nabízeného vozidla. Používá-li účastník obrázky z katalogu, pak je musí zvláštním způsobem označit a tuto skutečnost uvést.

2.2 Pokud je uvažováno o tom, že se do databanky zařadí obrazový soubor ve formě loga, pak se smí použít pouze vlastní logo (logo obchodníka). Použití jiných obrazových souborů, které se neužijí jako firemní logo podniku zveřejňujícího texty, je nepřípustné.

2.3 Jako první fotografii u vozu je povoleno používat pouze fotografie zobrazující celé vozidlo.

 

Najdete na iDNES.cz

technická podpora: +420 734 517 369, eduard.vachovec@automodul.cz
AutoModul.cz | obchod@automodul.cz