Reklama
Zobrazit porovnání (0)
Přihlásit / Registrovat
nabídka 28338 z 32260
Can-Am Ostatní - hlavní foto
1 / 7
Reklama
Can-Am Ostatní - fotka číslo 0
Can-Am Ostatní - fotka číslo 1
Can-Am Ostatní - fotka číslo 2
Can-Am Ostatní - fotka číslo 3
Can-Am Ostatní - fotka číslo 4
Can-Am Ostatní - fotka číslo 5
Can-Am Ostatní - fotka číslo 6

Can-Am Ostatní Maverick X3 X RS Turbo

895 535 Kč (možnost odpočtu DPH)
Reklama

Kontakty prodejce

Více informací
Reklama

Základní informace

Stav
nové
Vyrobeno
2022
Palivo
Motor
1 000 ccm
(0 kW)
 

Odpočet DPH
740 112 Kč
Barva
neuvedeno
VIN
neuveden

Výbava

servisní kniha

Popis

Motor 200 HP Nejvýkonnější motor side-by-side dostupný kdekoli. Zkombinujte to s naší novou primární spojkou pDrive a můžete očekávat lepší výkon, o 30% větší amplitudu řazení a silnější zrychlení, které Vás poženou na přední místo jakékoliv závodu. Smart Lok předního diferenciálu Náš přední diferenciál Smart Lok (TM) je nyní standardem, ale přilnavost a ovládání, které vám poskytne při jízdě, je něco jiného než! Smart-Lok (TM) je nejpokročilejší terénní přední diferenciál, tečka. Je plně uzamykatelný za běhu se čtyřmi elektronicky řízenými automatickými režimy, které vždy vrátí maximální trakci za každých podmínek. Odpružení S dvojitým ramenem A v celé sestavě je síla standardní. Všechny modely se šířkou 72 palců těží z designu zavěšení inspirovaného Trophy-Truck. Naše modely X rc a X mr se také mohou pochlubit klenutými dvojitými A-rameny pro maximální světlou výšku. Podvozek Tlumiče FOX Postaveno s tím nejlepším: pro revoluční výkon jsme spolupracovali s FOX na vývoji semiaktivního odpružení Smart-Shox pro Maverick X3. Každý Maverick X3 je vyladěn tak, aby prosperoval, s nastavitelnými závodními tlumiči FOX připravenými pro každý terén a styl jízdy. Piggyback s funkcemi od úpravy komprese až po úpravy odskoku a ovládání zdola s dvourychlostní kompresí. Pneu a disky Vybavený k překonání vzdálenosti a maximálnímu využití Maverick X3, ať jste kdekoli. Každý balíček Maverick X3 má jedinečné nastavení, od rozložených 30palcových pneumatik ITP Cryptid† připravených do bláta až po legendární 32 palcové pneumatiky Maxxis Carnivore† s koly s beadlockem. Variátor KONTINUÁLNĚ VARIABILNÍ PŘEVODOVKA: primární pDrive - Pro téměř okamžitou odezvu a spolehlivý výkon v každém terénu využívá Maverick X3 nejnovější primární pDrive (na Turbo RR) a technologii CVT Quick Response System X (QRS-X) s vysokým průtokem vzduchu jako žádná jiná side-by-side. Nemáte celou hotovost? Zajistíme Vám financování přímo u nás na showroomu. Jsme smluvním partnerem firmyESSOX. Sjednání úvěru zabere maximálně 1 hodinu a po zaplacení akontace (již od 10%) můžete s vysněným motocyklem rovnou odjíždět.
Cebia, prověřte si najeté kilometry
VIN zobrazit historii vozu

Prodejce

Harness s.r.o.

Františka Diviše 1516/12
10400 Praha 10 - Uhříněves
Telefon:
Mobil:
Email:
604 208 297
604 208 939
Zobrazit kontakty
info@harnessbike.com
Mapa:
Zobrazit mapu
Poslat dotaz prodejci
loading gif
Informace o zpracování osobních údajů.
Tento formulář slouží pouze pro zaslání dotazu prodejci v souvislosti s inzerovaným vozem, nikoliv pro jinou, zejména soukromou, korespondenci. Dotaz bude před doručením zkontrolován na závadný obsah.

Kontakty prodejce

Automodul.cz - logo
technická podpora (pondělí - pátek: 8:00 - 16:00): podpora@automodul.cz
Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2018. Autorská práva vykonává vydavatel.
Jakékoli užití části nebo celku, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem (mechanickým nebo elektronickým) i v jiném než českém jazyce bez písemného svolení vydavatele je zakázáno. ISSN: 1805-9465.